Splňte si své sny díky americké hypotéce

Život je příliš krátký a nevídaný na to, abychom odkládali plnění svých vlastních snů. Pokud je jediné, co vám brání ve splnění svých přání, finanční stránka věci, tak nezoufejte. Tento problém lze totiž vyřešit několika způsoby, jedním z nich je půjčka. Půjčovat peníze si nemusíte pouze tehdy, když jste ve špatné finanční situaci, ale právě i tehdy, když si chcete začít plnit své sny. Dovolená snů, zrekonstruovaný byt, nové auto nebo cokoliv jiného – plňte si svoje sny díky americké hypotéce, která vám pomůže v realizaci vašich přání.

Příjmy nejsou primární

Když si chcete půjčit peníze na splnění přání a snů, tak je poměrně evidentní, že vaše příjmy nejsou asi tak moc vysoké, jak byste si sami přáli. Jít si půjčit do banky je tedy prakticky nemožné, protože právě zde byste museli své příjmy dokazovat. Určitě proto volte právě nebankovní společnost, ve které se dokazování příjmů vyhnete. Hypotéka bez příjmu je tím pádem produktem, který je vhodný opravdu pro všechny zájemce, tedy i pro vás. Nemusíte mít desetitisíce, aby vám tato společnost půjčila. Dokonce můžete mít i nějaké resty z minulosti. Důležité je totiž jediné, a to to, abyste byli přes to všechno schopni ručit svou nemovitostí. Tím dáte společnosti jistotu, že to myslíte opravdu vážně a že jste schopni a připraveni řádně splácet.

Hypotéka v číslech

Zajímají vás konkrétní údaje, konkrétní čísla? Nabídky jednotlivých nebankovních společností se pochopitelně liší, proto nelze s přesností říci, jaké hodnoty vám jednotlivé společnosti nabídnout. Pro představu vám však uvedeme hodnoty, se kterými můžete s největší pravděpodobností počítat.

 

  • 1 až 30 ­– počet let, kolik můžete splácet
  • 70 % – podíl z hodnoty ručené nemovitosti, který si můžete půjčit
  • 24 – počet hodin, do kolika bude schválena vaše žádost
  • 100 000 – minimální výše úvěru