Půjčka pro jednotlivce, podnikatele, zkrátka pro každého

Americká hypotéka nebankovní se vyznačuje charakteristikou, kterou se nemůže pochlubit žádný jiný úvěr. V čem je tento finanční produkt tak unikátní? Jeho jedinečnost tkví v tom, že je určen opravdu pro každého. Je jedno, jestli jste obyčejný zaměstnanec, který potřebuje splatit dluhy, nebo třeba začínající podnikatel, který si potřebuje půjčit do začátku. Americká hypotéka je tolerantní naprosto ke každému, všem poskytne přesně takový obnos, jaký bude daná osoba potřebovat.

Americká hypotéka v pěti základních bodech:

  1. Bezúčelový úvěr – využijte získané peníze přesně podle svých představ
  2. Nízký úrok – nepřeplaťte víc, než je nutné
  3. Libovolná doba splatnosti – splácejte dva roky nebo třeba třicet, je to na vás
  4. Zaručení nemovitostí – zaručte svou půjčku vlastní nemovitostí
  5. Bez registru a dokazování příjmů – nízké příjmy ani dluhová minulost není problém

Jakou nemovitostí je možné ručit?

Nejspíše máte nějaké otázky ohledně ručení nemovitostí. Ano, pokud máte zájem o tento typ úvěru, tak se tomu nevyhnete, je to totiž jediná podmínka, kterou budete muset splnit. Výběr nemovitosti je prakticky na vás, může se jednat klasicky o rodinný dům, byt, družstevní byt, chalupu, chatu, komerční prostor, prakticky zkrátka o cokoliv. Půjčit si budete moci přitom až sedmdesát procent z odhadované ceny. Jediné, co musíte, tak nemovitost důsledně nafotit, aby odborníci mohli provést co nejpřesnější odhad její hodnoty.

Ručení se bát nemusíte – pro nebankovní společnost je to zkrátka jen pojistka před lidmi s nekalými úmysly. Za předpokladu, že budete vzorně splácet a řešit případné problémy narovinu a upřímně, se nemusíte absolutně ničeho bát. Navíc je to opravdu jen jediná podmínka, nic jiného po vás nikdo požadovat nebude, což platí i pro dokazování příjmů.