Americká hypotéka bez registru

Potřeba peněz není nic výjimečného a často je úvěr jediná možná forma, jak peníze získat. A na vysoké částky je nejlepší hypotéka. Vaše kroky pochopitelně povedou do banky, kde budete chtít využít například to, že v ní máte úspory nebo běžný účet a banka vám slibovala výhody.

Pokud však máte záznam v registru dlužníků, tak banka vám v žádném případě nepůjčí a už vůbec ne na 30 let i přes to, že se zaručujete nemovitostí. Banka má přísné podmínky pro získání a čistý registr dlužníků je jednou z nich. A tuto podmínku je v dnešní době velice těžké dodržet.

Čistý registr požadují v případě klasické hypotéky i té americké, která je na cokoliv. Nebankovní společnosti však v tomto směru bývají shovívavější a v jejich produktech se najde i americká hypotéka bez registru.

Hypotéka na cokoliv budete chtít a bez toho, aby někdo lustroval veškeré registry dlužníků. Peníze tak můžete využít úplně na všechno, a tedy i na vyplacení dluhů a exekucí nebo na vyplacení nemovitosti z dražby. I tady však zůstává podmínkou ručení nemovitostí.

Potěší nejen vysoká šance získání, ale také rychlost vyřízení. Vše se většinou řeší online a odpověď máte do 24 hodin. Výše úroku se odvíjí od výše částky a také doby splatnosti, která může být až na 30 let jako i u bankovních společností. Ani možnost předčasného splacení a bez sankcí není výjimkou.

Vzhledem k tomu, že jde o půjčku bezúčelnou, tak bývá obvykle dražší, než účelová a výhoda toho, že můžete peníze využít úplně na všechno, bývá vykoupená vyšší úrokem či nižší částkou k půjčení. Maximální možná částka se určuje podle hodnoty zastavované nemovitosti a jde o částku od 50 % do maximálně 95 %. Vždy záleží na individuálních podmínkách dané společnosti.

Podmínky si je důležité před podepsáním důkladně přečíst a nepřistupovat na něco co nejste schopni dodržet.