Kupte si les nebo pole díky speciální hypotéce

Chcete se stát hospodářem nebo si chcete koupit les za jakýmkoliv účelem? Pokud je Vaším cílem pořízení jiného než stavebního pozemku, pak s největší pravděpodobností neuspějete v bance nebo nebankovní společnosti při žádosti o klasický úvěr na bydlení. Hypotéka je totiž primárně určená pro financování domu, a to jak v ohledu stavby, tak v ohledu rekonstrukce. To je proto i důvod, proč nemůžete zainvestovat do libovolného pozemku. Naštěstí však existuje speciální typ hypotéky, díky které si budete moci pořídit pozemek, jaký jenom budete chtít.

Co vám může úvěr tohoto typu nabídnout?

Myšlenka investice do lesního pozemku nebo orné půdy může vzniknout skutečně jakkoli. Můžete dostat nějaký nápad nebo si třeba vytvořit plán, avšak to nejdůležitější budou peníze, bez kterých to zkrátka nepůjde. Naštěstí pro Vás však můžete využít úvěr, jako je hypotéka na pozemek, díky kterému všechny Vaše starosti o skutečnou možnost financování odpadnou.

Při volbě konkrétního úvěru musíte zvážit všechny možnosti

Je naprosto zřejmé, že co společnost, to naprosto jiné podmínky úvěru. To znamená pečlivě promyslet každou možnost, nenechají se zlákat na zdánlivě kvalitní možností a zkrátka udělat všechny pro to, abyste mohli být se svým úvěrem opravdu spokojeni. Jakmile se o všechno tohle postaráte, můžete očekávat skvělé financování Vámi vybraného pozemku, které Vám bude vskutku vyhovovat.

Proč pořádně promyslet každou nabídku úvěru?

  • Odlišnosti ve vlastnostech úvěrů – výše měsíční splátky, RPSN, poplatky
  • Možnosti měnit vlastnosti úvěru po dobu splácení – změna výše splátky, doby splatnosti
  • Menší riziko špatného výběru – nutné odfiltrovat neseriózní společnosti

Nebankovní společnosti jsou často klíčem k jednoduše získanému úvěru, který však dokáže být velmi nevýhodný. Na Vás nyní závisí pečlivý výběr mezi těmito úvěry, a následně pak výběr toho nejvýhodnějšího.