Bez starostí a se stoprocentním krytím

Lidé si v dnešní době běžně půjčují peníze na realizaci stavby. K těmto účelům vznikl úvěr, který nese název hypotéka. Pod tímto termínem se skrývá specifický úvěr, který dokáže pokrýt velkou část nákladů při stavbě nového domu nebo koupi již postaveného. Protože však jde o velké částky, které musí banka nebo nebankovní společnost půjčit, je tento úvěr podmíněný vlastními úsporami. Pro Vás, jakožto pro zájemce o hypotéku, to znamená mít našetřeno například 30 % z celkových nákladů na stavbu. Pro věřitele to znamená jistotu, že jste schopni si něco našetřit, a tedy být vhodným dlužníkem, který bude řádně splácet. Díky poptávce a zájmu klientů je však k dispozici zcela nový finanční produkt, a to 100% hypotéka.

Začněte stavět bez jakýchkoliv úspor

Komu by se nelíbilo se jen tak rozhodnout a začít stavět dům snů? Je to opravdu zajímavá představa, avšak převedení do reality často bývá velmi obtížné. Právě proto je dobré kontaktovat osvědčeného a spolehlivého věřitele, který Vás může ujistit o tom, že 100% hypotéka je skvělá volba. Již předem je však dobré znát výhody, které vám tento speciální typ hypotéky může nabídnout. Kromě možnosti okamžité stavby bez jakýchkoliv úspor jsou to také srovnatelné vlastnosti, jako u klasické hypotéky. Je však zřejmé, že ona skutečnost, že můžete začít stavět hned bez jakýchkoliv odkladů, musí mít nějakou daň. Ta je v tomto případě realizována poněkud vyšším úrokem než u klasické hypotéky. Na druhou stranu však můžete úvěr splácet i několik desítek let, což je pro někoho rozhodující vlastnost.

Nezapomínejte na rizika úvěru:

  • Možnost ztráty zaměstnání či obecně příjmů
  • V průběhu splácení se mohou měnit podmínky úvěru
  • K dispozici jsou různá pojištění, která mohou zachránit nepříjemné situace

Jakmile budete mít zájem o tento zajímavý finanční produkt, bude nejlepší kontaktovat specialisty, kteří Vám pomohou nejenom se sjednáním úvěru, ale také jeho dalším uplatněním.